На Черкащині чоловіка засудили за потрійне вбивство – ЧОРНОБАЙ СЬОГОДНІ

На Черкащині чоловіка засудили за потрійне вбивство

Жителя Шполянського району визнано винним у вбивстві трьох людей та засуджено до покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Про це повідомили у прокуратурі Черкаської області, пише ШПОЛА СЬОГОДНІ.

У лютому 2007 року зловмисник зі спільником під час спільного розпивання алкоголю вчинили умисне вбивство чоловіка. Після нанесення останньому численних ударів в різні частини тіла, від яких потерпілий помер, чоловіки скинули труп жертви у вигрібну яму туалету.

Восени того ж року злочинець за допомогою сокири вбив свого знайомого після застілля. Труп потерпілого вбивця також скинув у місце, де вже знаходився попередній убитий.

У травні 2011 року зловмисника було виявлено працівниками міліції в одному із кафе м. Шпола з бойовими патронами у кількості 29 штук.

Крім вчинених попередніх злочинів, злочинець у серпні 2011 року під час розпивання алкогольних напоїв позбавив життя ще одного чоловіка, нанісши йому численні удари ножем.

Під час судового розгляду зловмисник свою вину в скоєних злочинах не визнав. Рішення суду набрало законної сили та підлягає виконанню.

Джерело: УНН

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки