На території Канівського району проводиться місячник добровільної здачі зброї – ЧОРНОБАЙ СЬОГОДНІ

На території Канівського району проводиться місячник добровільної здачі зброї

З 1 по 30 жовтня ц.р. на території Канівського району проводиться місячник добровільної здачі зброї, інформує Канівське відділення поліції Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Повідомляє сайт КАНІВ СЬОГОДНІ посилаючис на сайт Канівської міської ради.
Ця акція організована з метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки й спеціальних засобів із незаконного обігу. Той, хто сам здасть незаконний арсенал правоохоронцям, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу звільняється від кримінальної відповідальності. Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.
Для отримання додаткової інформації та з питань добровільної здачі мисливської вогнепальної, холодної, газової зброї звертатись до Канівського відділення поліції за адресою: Черкаська область, м. Канів, вул. Енергетиків,86. Тел. (047-36) 3-87-02.

Джерело:  КАНІВ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки