На Золотоніщині сироті не віддавали законний спадок – ЧОРНОБАЙ СЬОГОДНІ

На Золотоніщині сироті не віддавали законний спадок

Під час вивчення Драбівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури стану збереження майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, встановлено факт порушення права неповнолітнього жителя Драбівського району, 2000 року народження, на спадкове майно, пише ЗОЛОТОНОША СЬОГОДНІ.
Встановлено, що у дитини, яка на час відкриття спадщини була малолітньою та вважається такою, що прийняла спадщину після смерті своєї матері, відкрилась спадщина у вигляді житлового будинку та земельної ділянки, що знаходяться в одному з сіл Чорнобаївського району. Однак, неповнолітньому було відмовлено у видачі відповідного свідоцтва через відсутність документів, що посвідчують право власності на спадкове майно.
У зв’язку з вищевикладеним, реалізовуючи функцію представництва інтересів громадян в судах у випадках, визначених законом, Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовною заявою про визнання за неповнолітнім права власності на спадкове майно, яка на цей час перебуває на розгляді в Чорнобаївському районному суді.
                                                          

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки