Обговорювали систему опалення у школах Шполянщини – ЧОРНОБАЙ СЬОГОДНІ

Обговорювали систему опалення у школах Шполянщини

Сьогодні питання скорочення споживання природного газу в навчальних закладах залишається надзвичайно важливим. Для економії блакитного палива в школах Шполянщини за рахунок коштів районного бюджету продовжують встановлювати економні твердопаливні котли. Нині ця робота на завершальному етапі у Васильківському НВК, а 2 жовтня голова Шполянської районної державної адміністрації Володимир Потапенко разом із начальником відділу освіти, у справах сім”ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павлом Вербівським з робочим візитом побували в Антонівському навчально-виховному комплексі аби особисто перевірити стан ходу монтажних робіт по встановленню сучасного економічного твердопаливного котла.

Повідомляє сайт ШПОЛА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Шполянської РДА.

„Перехід на альтернативні види палива дає суттєву економію. Тож ми і надалі рухатимемось в цьому напрямку. Як показала практика, у класах шкіл району, де вже встановлено нове обладнання, стало тепліше. Також обігрівати школи стало набагато дешевше, ніж газовим опаленням. Перехід на тверде паливо дозволяє заощаджувати до 50 відсотків коштів щороку» – відмітив районний керівник.
На думку голови районної державної адміністрації, це правильний шлях, адже окрім заощадження, район позбувається залежності від газу. Найближчим часом, відповідно до заходів з енергозбереження, планується оснастити твердопаливними котлами навчальні заклади Лозуватки, Топильної, а вже навесні 2018 року встановлення твердопаливного котла заплановано і в Товмацькій школі. Тим самим буде забезпечено безперервний опалювальний сезон у всіх навчально – виховних закладах Шполянського району та вдасться заощадити бюджетні кошти.

З метою вивченя стану підготовки навчальних закладів Шполянщини до стабільної роботи в осінньо-зимовий період голова райдержадміністрації Володимир Потапенко разом з начальником відділу освіти, у справах сімЇ, молоді та спорту райдержадміністрації Павлом Вербівським цього ж дня відвідали і Ярославську школу.

Спілкуючись з педагогічним та учнівським колективами Володимир Миколайович оглянув учбовий заклад – стан навчальних кабінетів, їдальню, тощо та відзначив, що класи дуже охайні.
Наразі, тут не вирішеним залишається ще питання довстановлення енергозберігаючих вікон. На ці заходи в районному бюджеті вже передбачено 50 відсотків необхідних коштів, решту очікують з боку місцевої влади.
Ведучи розмову із господинею закладу Володимир Миколайович наголосив на необхідності налагодження співпраці в цьому питанні керівництва школи із сільською владою. Очільник району висловив сподівання, що сільський голова та депутський корпус Ярославки в дуже стислі строки вирішать це питання позитивно і найближчим часом малеча Ярославської школи споглядатиме на сонечко через новенькі „європейські” вікна.

Джерело: ШПОЛА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки