Проведено культурологічний міст з бібліотечними працівниками – ЧОРНОБАЙ СЬОГОДНІ

Проведено культурологічний міст з бібліотечними працівниками

З метою вироблення єдиної стратегії діяльності бібліотечних закладів в умовах децентралізації та функціонування закладів в мережі об’єднаних територіальних громад, 5 жовтня на базі Чорнобаївської центральної районної бібліотеки обласною універсальною науковою бібліотекою імені Тараса Шевченка Черкаської обласної ради проведено культурологічний міст з начальниками відділів та секторів культури, культури і туризму райдержадміністрацій та представниками бібліотечних закладів Чорнобаївського, Золотоніського та Драбівського районів.

Повідомляє сайт ЧОРНОБАЙ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Чорнобаївської РДА.

Про взаємодію і партнерство з владою в бібліотечній спільноті Чорнобаївщини інформувала  гостей керівник апарату райдержадміністрації Оксана Брагінець, яка зазначила, – сьогодні бібліотека не тільки згуртовує громадськість у вирішенні соціально значущих проблем, але й позиціонує інтереси місцевої громади. Тож питання, що потребують посилення бібліотечної роботи для інформаційного забезпечення громад повинні вирішуватись у партнерстві, при підтримці влади, депутатського корпусу, громади.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Шаповал ознайомила присутніх з роботою бібліотек в системі інноваційної діяльності галузі культури Чорнобаївщини.

43 – сільські бібліотеки-філіали та 2 районні – центральна районна бібліотека для дорослих та районна бібліотека для дітей забезпечують інформаційні потреби населення району.

У бібліотеках зберігається більше 317 тисяч примірників друкованих видань. Показник книгозабезпеченості становить 11,6 документа на одного користувача. Послугами бібліотек щорічно користується понад 26 тисяч осіб або 66% населення району.

В районі комп’ютеризовано 29 бібліотек, що становить 64% книгозбірень центральної бібліотечної системи, в яких налічується 73  комп’ютери,  які підключено до Інтернет-мережі.

Про інноваційний формат традиційної бібліотеки поінформувала директор Чорнобаївської центральної районної бібліотеки Світлана Мосійчук.

Гості з Золотоніського та Драбівського районів ознайомили присутніх з інноваціями та осучасненням роботи бібліотек, доповнюючи розповіді відеопрезентаціями.

Дискусійним питанням стало питання щодо шляхів збереження та розвитку публічних бібліотек Черкащини в умовах децентралізації.

Далі учасники переїхали до бібліотечної філії села Мала Бурімка, де були розглянуті питання ролі сільської бібліотеки в житті громади; основних складових успіху сільської бібліотеки; ефективності, якості, партнерства в діяльності бібліотек в умовах децентралізації.

Під час заходу представники районних та сільських бібліотек мали змогу обмінятися досвідом, адже бібліотеки – це мости між громадою, владою, розвитком суспільством.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянина в Лас-Вегасі: Стівен Паддок встановив камери у готелі (ВІДЕО)

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки