У Кам’янці вирішували важливі питання – ЧОРНОБАЙ СЬОГОДНІ

У Кам’янці вирішували важливі питання

02 жовтня 2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка була проведена апаратна нарада, в роботі якої взяли участь керівники відповідних управлінь та відділів райдержадміністрації.

Повідомляє сайт КАМ’ЯНКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кам’янської РДА.

Перед присутніми виступив головний лікар центральної районної лікарні Костянтин Тамко, який розповів про роботу ЦРЛ з питань покращення медичної допомоги населенню району (за результатами 9 місяців 2017 року).

— Протягом 2017 року Кам’янською ЦРЛ проводилась робота, яка була спрямована на подальший розвиток первинної та вторинної мед. допомоги. Першочерговими завданнями в роботі була профілактика захворювань, удосконалення служби охорони здоров’я материнства та дитинства, покращення та зниження рівня інвалідності серед населення району, заходи щодо наближення якісної і доступної мед. допомоги до кожного жителя, покращення матеріально-технічної бази ЦРЛ та її структурних підрозділів, — зазначив Костянтин Миколайович.

Медичну допомогу населенню району (первинну та вторинну) надає Кам’янська ЦРЛ та й відокремлені структурні підрозділи (4 амбулаторії, 8 ФАПів, 10 ФП).

Стаціонарна мед. допомога надається на 120 ліжках. В 2017 оптимізовано 3 ліжка. Показник забезпеченості стаціонарними ліжками становить – 44,2 на 10 тис. населення, це один із самих низьких показників серед районів (для порівняння Смілянський район – 53,3 і є самим високим серед районів). При поліклінічному відділенні ЦРЛ та при амбулаторіях розгорнуті ліжка денного стаціонару (всього 62 ліжка), що дозволяє наблизити мед. допомогу до жителів району. Показник забезпеченості ліжками денного стаціонару становить 22,8 при нормативі 20,0 на 10 тис. населення.

Медичну допомогу населенню району надають – 68 лікарів та 199 – спеціалістів з медичною освітою. 15 лікарів мають вищу категорію, 18 – першу, 7 – другу.

В 2017 року приступили до роботи троє молодих фахівців: уролог, сімейний лікар, педіатр (декретна відпустка).

В стаціонарних відділеннях ЦРЛ за 9 місяців проліковано – 3702 хворих, в т. ч. – 277 дітей, проведено 31293 ліжко/днів. Прооперовано в стаціонарі – 660 жителів району. Показник кількості операцій на 10 тис. населення є вищим за середнє по районах. Хірургічна активність становить – 42,1 (для порівняння Смілянський район – 36,5). Післяопераційна летальність при гострих хірургічних станах за 9 місяців – 0 (для порівняння: Сміла – 1,5, Смілянський район – 9,4). Кількість операцій проведених в поліклініці – 1208 (за 6 місяців – 917). В порівнянні (за 6 місяців 2017 р.) показник оперативних втручань в поліклініці на 10 тис. населення становить – 333,1 (середньо-районний показник – 254,2, Сміла – 292,1, Смілянський район – 203,2). За 9 місяців 2017 року проліковано в денних стаціонарах – 1825 хворих, в стаціонарах в дома – 1661 хворий.

За 9 місяців 2017 року в пологовому відділенні ЦРЛ народилось – 112 дітей,померло дітей до року – 2.

Загальна захворюваність населення району та первинна захворюваність є на протязі року сталою і наближається до середньо обласного показника з тенденцією до підвищення.

Що стосується окремих соціально-значущих хвороб, які призводять до інвалідизації, то за 9 місяців 2017 року зареєстровано 22 випадки гострого інфаркту міокарда та 54 випадки інсульту. Якщо порівнювати захворюваність на ці нозологічні форми з середньо обласними (за 6 місяців), то по району показник значно нижчий, як середньо обласний.

На протязі 2017 року захворіло на онкологічні хвороби – 70 жителів району, в т. ч. – 17 хворих виявлено в занедбаній стадії. Всі хворі, які потребували паліативної допомоги та мали виражений больовий синдром отримували наркотичні засоби безкоштовно в поліклінічному відділенні або в аптеці №29 по пільговим рецептам.

Захворіло на туберкульоз за звітний період – 13 жителів району, в т. ч. одна дитина (12 років). На жаль залишається високим показник деструктивного туберкульозу. В 2017 році пройшли амбулаторне підтримуюче лікування – 8 хворих на туберкульоз (безкоштовно за рахунок централізованих поставок). З червня 2017 року в районі працює програма «Доступні ліки». Станом на 01.10. виписано – 6800 рецептів – 4105 хворим. Сума відшкодованих коштів аптекам становить – 185515,21 грн.

Протягом 2017 року на пільгове амбулаторне лікування використано 42350 грн., в т. ч. 18596 грн. для ветеранів війни. На амбулаторне пільгове лікування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС використано – 88500 грн.

За 6 місяців 2017 року на придбання медикаментів для ЦРЛ профінансовано – 300,7 тис. грн., на продукти харчування – 82,5 тис. грн.

В 2017 році проведена робота по покращенню матеріально-технічної бази ЦРЛ та її структурних підрозділів. Залучено коштів на проведення капітальних ремонтів ЦРЛ – 812,0 тис грн., сільських закладів охорони здоров’я – близько 200 тис. грн. Придбано обладнання на суму – 371,7 тис. грн.

Покращення якості та доступності медичної допомоги населенню району – це щоденна рутинна робота кожного лікаря, медсестри, фельдшера, адміністрації закладу, це профілактична робота, а також впровадження пріоритетних форм забезпечення медичної допомоги, покращення матеріально-технічної бази всіх структурних підрозділів ЦРЛ.

Рейтингове місце та коефіцієнт досягнення кінцевих результатів закладу, це той показник, який відображає і якість медичної допомоги і ефективність заходів по покращенню медичної допомоги населенню району. Рейтинг Кам’янської ЦРЛ серед всіх ЦРЛ області на протязі останніх 10 років не опускався нижче 6-7 місця (2016 р. – 6 місце, за 6 місяців 2017 р. – 7 місце).

Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади доповіла в.о. відділу документального забезпечення та контролю райдержадміністрації Тетяна Мошнягул.

Начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Аліна Апілат ознайомила присутніх з планом роботи райдержадміністрації на період з 02 жовтня по 08 жовтня 2017 року.

По завершенню наради Богдан Миколайович надав керівникам структурних та територіальних підрозділів ряд доручень та рекомендації у подальшій роботі на тиждень.

Джерело: КАМ’ЯНКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Leave a comment

Your email address will not be published.


*