Уманчанин вирощував наркотики на подвір’ї – ЧОРНОБАЙ СЬОГОДНІ

Уманчанин вирощував наркотики на подвір’ї

На власній присадибній ділянці 37-річний уманчанин незаконно вирощував нарковмісні рослини. В подальшому вказані рослини висушував для власного споживання. За таку протиправну діяльність йому загрожує кримінальна відповідальність, повідомляє УМАНЬ СЬОГОДНІ.

До дільничних офіцерів поліції Уманського відділу поліції надійшла оперативна інформація щодо незаконного вирощування нарковмісних рослин 37-річним місцевим жителем. Правоохоронці розпочали перевірку вказаної інформації.

Під час санкціонованого обшуку домоволодіння вказаного громадянина, співробітники поліції виявили рослини коноплі, які, господар незаконно вирощував на присадибній ділянці власного господарства, не переслідуючи при цьому мети збуту.

Також в приміщенні літньої кухні правоохоронці виявили десять пакетів з під кави, які були заповнені подрібненою речовиною рослинного походження, що за своїми ознаками нагадувала нарковмісну речовину – коноплю. Вказані предмети було вилучено та направлено до експертного центру для проведення відповідного дослідження. За результатами експертизи рослинна речовина виявилася особливо небезпечним наркотичним засобом – канабіс, обіг якого заборонено.

У спілкування із слідчим чоловік повідомив, що декілька верхівок рослин коноплі, він зірвав за містом, з метою вирощування їх на своїй присадибній ділянці. В подальшому вирощені рослини зірвав, висушив та подрібнив.

За даними фактами відкрито ряд кримінальних проваджень, зокрема за статтею 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та статті 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Зловмиснику оголошено про підозру.

Джерело: Сектор комунікації поліції в Черкаській області

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки