В Тальному пройшов турнір з міні-футболу – ЧОРНОБАЙ СЬОГОДНІ

В Тальному пройшов турнір з міні-футболу

26 серпня 2017 року в Тальному, на Співочому полі, за сприяння Тальнівської районної ради  пройшов турнір з міні-футболу «Кубок Героїв АТО». У ньому взяли участь чотири команди: від Тальнівщини – «Граніт», від Маньківщини – «Буки-Граніт», від Звенигородщини – «Звенигора», від Лисянщини – «Тікич». Тальнівську команду представляли : Андрій Щербатюк, Петро Качур, Максим Поліщук, Андрій Мельник, Юрій Опалінський, Анатолій Рябокінь, В’ячеслав Руденков, Андрій Біліченко, Василь Ковтун, Іван Сокол, Сергій Хмельницький.

Про це повідомляє сайт ТАЛЬНЕ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт районної ради.

Після Гімну України та хвилини мовчання за полеглими земляками-героями, яких назвали поіменно, учасників турніру привітала голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська. Вона побажала всім мужності, стійкості і, звичайно, перемог та зазначила, що буде чудово, якщо даний турнір, , крокуватиме всією Черкащиною.

Спостерігаючи з яким азартом вчорашні воїни змагались за перемогу на футбольному полі, легко уявити якими мужніми захисниками вони були на сході України.

Перший турнір пройшов у Звенигородці у травні цього року. На ньому тальнівська команда виборола І місце. Тому естафета подальших змагань перейшла до нас. Перехідний кубок знову ж таки залишається на Тальнівщині, бо 26 серпня наші славні земляки –  тальнівська футбольна команда «Граніт»  в склад якої ввійшли лише учасники АТО –  вдруге здобули перемогу. І гравці з інших команд, і глядачі підтримали переможців гарячими оплесками, а від Тальнівської районної ради та Тальнівської райдержадміністрації вони отримали Грамоти та пам’ятні спортивні нагороди – медалі.

Приємно, що серед глядачів були сільські голови, депутати районної та обласної рад, працівники районної ради та Тальнівської райдержадміністрації, любителі спорту і просто громадяни, які прийшли підтримати вчорашніх воїнів. Після  вручення Грамот, нагород та перехідного кубку до спортсменів – ветеранів АТО звернулися голова Тальнівської районної державної адміністрації Василь Клименко та депутат Черкаської обласної ради Володимир Копійченко. Вони подякували колишнім воїнам за захист  України, побажали миру, благополуччя, успіхів.

Після змагань спортсменів-атовців всіх команд учасників почастували смачною козацькою кашею. Зустріч була теплою. Безперечно, вона дала можливість хлопцям відігнати в бік страшні спогади про війну, збадьоритися у мирному житті, відчути задоволення від проведення мирної битви, а переможці – ще й відчули неабияке задоволення від чергової перемоги. А ще такі зустрічі дають можливість поспілкуватися з бойовими побратимами, поділитися спогадами та враженнями.

Спонсорами проведення змагань були: Сергій Тульчинський, Дмитро Литвинюк, Валентина Любомська, Василь Клименко, Валентина Захарчук, Тетяна Маринченко.

В організації турніру допомогли: ГО «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів»(Тетяна Буга, Сергій Шкляренко), директор районного центру ФЗН «Спорт для всіх» Людмила Острань, радник голови районної ради Віталій Чалий,  завідуючий сектору з питань молоді та спорту управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Щербаков та судді  Ярослав Давиденко і Леонід Борійчук.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ: 

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Leave a comment

Your email address will not be published.


*