В Уманській поліції викрили хабарників – ЧОРНОБАЙ СЬОГОДНІ

В Уманській поліції викрили хабарників

Слідчим відділом прокуратури Черкаської області спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки в Черкаській області Департаменту внутрішньої безпеки  Національної поліції України викрито під час отримання неправомірної вигоди в сумі 3000 гривень працівників Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області за не притягнення до адміністративної відповідальності та повернення посвідчення водія, технічного паспорту на автомобіль одного з жителів області, повідомляє УМАНЬ СЬОГОДНІ.

За вказаним фактом прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, на цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчо-процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, а також затримання правоохоронців та обрання їм запобіжних заходів.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки